پیام تبریک مدیر گروه آموزش بهداشت و ارتقای سلامت به مناسبت عید نوروز

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیر گروه آموزش بهداشت و ارتقای سلامت در پیامی فرا رسیدن عید نوروز و آغاز فصل بهار را  به عموم مردم به ویژه پزشکان، پرستاران و تمامی پرسنل بهداشتی و ستادی که در این روزها برای حفظ جان هم میهنان خویش در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا ایستاده اند تبریک و تهنیت گفت.

دکتر نوشین پیمان در این پیام آورده است: فرا رسیدن سال نو نویدبخش شکفتن شکوفه های تدبیر و امید و تحول آینده است. آینده ای که همگان امید داریم در همه جهات آن بهتر از گذشته باشد.؛ و بر ماست که این فرصت سبز را مغتنم بدانیم و همت طلبیم تا به مدد" مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ "  طالب سالی باشیم :آغازش امید و انجامش رستگاری  باشد.

نوروز مجال تحول در عالم طبیعت است، فرصتی است برای تحول درون و اصلاح امور . لذا در این بهترین ساعات و  نیکوترین ایام از آفریننده جانها و روانها خواستاریم که تحول به احسن الحال و الاحوال را که مضمون دعای شریف تحویل سال نوست در سراسر حیات فردی و اجتماعی و جمیع ابعاد معنوی و مادی زندگی ما جاری سازد .

آغاز فصل بهار را فرصتی می‌دانم که از تلاش‌ها و زحمات ارزنده تمامی اعضای هیات‌علمی، کارکنان و دانشجویان گروه آموزش بهداشت و ارتقای سلامت، در سالی که گذشت تشکر و قدردانی نمایم، چراکه به‌موجب این تلاش‌های ثمربخش با وجود تمام سختی ها خوشبختانه در سال ۹۸ شاهد موفقیت‌های ارزنده و تحولات چشمگیری در زمینه‌های مختلف، آموزشی و پژوهشی بودیم.

فرا رسیدن بهار پرطراوت،  این نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت را به اعضای محترم هیات علمی، کارمندان خدوم و پرتلاش، دانشجویان عزیز و خانواده‌های محترم آنها تبریک می‌گویم و از خداوند منان برای تمامی دانشگاهیان آرزوی سالی پربرکت همراه با نیک‌روزی، سلامتی و موفقیت مسئلت دارم و امیدوارم در سال جدید بیش از پیش در مسیر اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران و تحقق اهداف دانشگاه حرکت نمائیم.